جلسات آنلاین گفتاردرمانی و مشاوره کودک و خانواده

سمعک فوق العاده Styletto X
سمعک فوق العاده Styletto X از برند Signia
26 آبان 1399
سمعک های قابل شارژ
سمعک های قابل شارژ
26 آبان 1399

جلسات آنلاین گفتاردرمانی و مشاوره کودک و خانواده

جلسات آنلاین گفتاردرمانی و مشاوره کودک و خانواده

جلسات آنلاین گفتاردرمانی و مشاوره کودک و خانواده

برگزاری جلسات آنلاین گفتاردرمانی و مشاوره کودک و خانواده – خوشبختانه با توجه به آموزش همگاني و آگاهي هايي كه در سطح جامعه برای والدین و خانواده ها به وجود آمده است، امروزه ارجاع به موقع به گفتاردرماني و مشاوره خانواده به مراتب بيشتر از قبل شده است.

جلسات آنلاین گفتاردرمانی و مشاوره کودک و خانواده

با توجه به اينكه در حال حاضر همچون گذشته دسترسي به مراكز گفتاردرماني و مشاوره براي همه افراد و خانوائه ها ميسر نیست ،ما در کلینیک گفتاردرمانی مجموعه با سابقه طنین سمعک روشهای نوینی را برای ارتباط شما خانواده های محترم با متخصص گفتاردرمانی و مشاور خانواده در نظر گرفته ایم. شما میتوانید با یک تماس با مرکز گفتاردرمانی طنین سمعک برای برقراری جلسات آنلاین گفتاردرمانی برای هر نوع مشکل گفتاری که دارید و یا تعیین نوبت برای مشاوره در خصوص مشکلات خود با کودک و یا فرزندانتان به صورت غیر حضوری و از طریق تلفنهای هوشمند جلسات گفتاردرمانی یا مشاوره خود را بدون مراجعه به کلینیک گفتاردرمانی و مشاوره برگزار نموده و مشکل خود یا فرزندتان را با ما در میان بگذارید ما برانیم تا در آينده نزديك بتوانيم با برنامه ريزي مناسب همه افراد نيازمند به خدمات گفتاردرماني و مشاوره را با این روش تحت پوشش قرار دهيم.

برگزاری جلسات آنلاین گفتاردرمانی و مشاوره کودک و خانواده
لازم به ذکر است که نقش گفتار درماني در رفع اختلالات ارتباطي بسیار با اهمیت است. خدمات گفتاردرماني در کلینیک گفتاردرمانی طنین سمعک براي كودكان، بزرگسالان و سالمنداني كه به نوعي داراي اختلالات ارتباطي، زباني، گفتاري و يا مشکل بلع هستند، ارایه میگردد.
از آنجائيكه زبان وابسته به فرهنگ است،لازم است که متخصص گفتاردرمانی به تمامی زوایایی فرهنگی زبانی فرد نیازمند به خدمات گفتاردرمانی اشراف کامل داشته باشد و این امر میسر نمیشود مگر با تلاش و کوشش و مطالعه فراگیر و تجربه کافی در زمینه درمان اختلالات گفتار و زبان.ما در کلینیک گفتاردرمانی مرکز طنین سمعک برآنیم که با بهره گیری از جدیدترین و بهترین روش های درمانی و شناسايي به موقع اختلالات ارتباطي، زباني، گفتاري و بلع ،كودكان شما را از بروز مشكلات بعدي در زمينه هاي رفتاري، تحصيلي، شغلي و اجتماعي پيشگيري و در بزرگسالان و سالمندان سبب بهبود كيفيت زندگي آنها شویم. بنابراين مراجعه به موقع فرد داراي اختلال به کلینیک گفتاردرماني از اهميت بسياري برخوردار است.
شما می توانید برای تعیین نوبت و برقراری جلسات آنلاین گفتاردرمانی با ما تماس بگیرید

مطالب مفید: قیمت سمعک

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طنین سمعک

خدمتی دیگر از کلینیک تخصصی شنوایی و گفتار طنین سمعک در دوران پاندمی کرونا:

✅ارزیابی شنوایی

✅ مشاوره و تجویز سمعک توسط متخصص شنوایی در منزل

 

مشاوره تلفنی با خانم دکتر معصومه قاسمی متخصص روانشناسی کودک و آسیب شناس گفتار و زبان در زمینه:

✅مشاوره کودک و خانواده

✅اختلالات یادگیری

✅اختلالات گفتار و زبان

✅مشکلات وسواس و اضطراب

✅مشاوره آنلاین با شهرستانها و خارج از کشور
✅ و ...