سمعک های نامرئی
مزایا و معایب سمعک های نامرئی
24 آذر 1399
برنامه ریزی سمعک
برنامه ریزی سمعک ها
24 آذر 1399

سمعک های نامرئی Silk X از برند Signia

سمعک های تقریباً نامرئی Silk X

خواه وقت خود را با افراد مهم زندگی خود سپری کنید و خواه با یک شخص خاص جدید ملاقات کنید ، سمعک های تقریباً نامرئی Silk X به شما اطمینان می دهند که بدانید هیچ کس حتی متوجه وجود آن ها در گوش شما نمی شود . سمعک Silk X یکی از کوچکترین سمعک های جهان است که به لطف پروب های سیلیکونی بسیار نرم خود ، به راحتی در گوش جای گرفته و مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

سمعک های تقریباً نامرئی Silk X مجهز به پروب های سیلیکونی نرم بسیار با سایز های گوناگون و شفافی هستند که به راحتی بر روی سمعک ها قرارگرفته تا یک شما به راحتی بتوانید آنها را در گوش شما خود قرار دهید و به خ.بی از سمعک استفاده کنید . از آنجایی که سمعک های سفارشی نامریی نیاز به زمان تولید زیادی دارند و باید با توجه به مشخصات دقیق کانال گوش شما ساخته شوند ، پروب های نوآورانه این مدل سمعک شما را قادر می سازند سمعک را Silk X در همان لحظه داخل گوش خود قرار دهید.

این پروب ها در 4 اندازه مختلف برای اکثر سایزهای گوش و نیازهای شنوایی افراد مختلف مناسب هستند.

صدای شفاف و واضح با سمعک های Silk X

خواه در یک خیابان شلوغ باشید یا در یک دفتر کار و یا در یک رستوران شلوغ مشغول غذا خوردن باشید ، هر کجا صدای محیط زیاد باشد ، برگزاری یک مکالمه نیاز به تمرکز و تلاش دارد . این امر در مورد افراد با شنوایی طبیعی صادق است . سمعک های تقریباً نامرئی Silk X با صدای واقعی پلت فرم فناوری Signia Xperience ، معادل سمعک های یک سیستم عامل ، به طور ماهرانه ای به مقابله با این چالش های صوتی می پردازند .

سمعک های تقریباً نامرئی Silk X برای مکالمات تلفنی و موسیقی کاملاً مناسب هستند

برخلاف سمعک هایی که پشت گوش قرار می گیرند ، میکروفون های Silk X صدا را در داخل مجرای گوش می گیرند و این امکان را برای شما فراهم می کند تا به روشی که عادت دارید ،تماس تلفنی برقرار کرده و به موسیقی گوش دهید . از آنجا که Silk X بسیار راحت و با احتیاط است ، می توانید به راحتی فراموش کنید که حتی از سمعک استفاده می کنید .

این سمعک های کوچک علاوه بر اندازه کوچک و فناوری پیشرفته شنوایی ، دارای گزینه های کنترل از راه دور محرمانه با برنامه Signia در تلفن هوشمند شما و لوازم جانبی miniPocket در صفحه کلید شما هستند ، بنابراین هیچ کس حتی نمی داند که شما میزان صدا را تنظیم می کنید .

دارای قابلیت پشتیبانی از راه دور

برنامه Signia همچنین به شما Signia TeleCare را برای راهنمایی بصری و پشتیبانی از راه دور از متخصص شنوایی خود ارائه می دهد . TeleCare به شما امکان می دهد تا در مورد سمعک های خود اطلاعات کسب کنید تا سریعتر با آن ها آشنا شوید . همچنین می توانید از آن برای بازخورد تجربه شنیداری خود برای شخصی سازی بهتر استفاده کنید . شما حتی می توانید با یک متخصص شنوایی خود از طریق متن ، صدا یا ویدیو CareChat برای یک استاندارد جدید در پشتیبانی شخصی ارتباط برقرار کنید .

سمعک های تقریباً نامرئی Silk X همچنین برای افرادی که دچار کاهش شنوایی قابل درمان در یک گوش هستند با دستگاه CROS Silk X جدید سازگار است . این پیشرفته ترین دستگاه شنوایی CROS در گوش است که آماده استفاده کردن است .

با سمعک های Silk X می توانید زندگی خود را بدون مشکل ادامه دهید .

برای خرید انواع سمعک نامرئی می توانید به سایت طنین سمعک مراجعه نمایید یا با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت اطلاعات کافی در مورد سمعک های Silk x را در اختیار شما قرار دهیم .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طنین سمعک

خدمتی دیگر از کلینیک تخصصی شنوایی و گفتار طنین سمعک در دوران پاندمی کرونا:

ارزیابی شنوایی

مشاوره و تجویز سمعک توسط متخصص شنوایی در منزل

 

در تعطیلات سال جدید می‌توانید مشاوره آنلاین و تلفنی با خانم دکتر قاسمی داشته باشید. جهت هماهنگی به شماره واتس آپ ۰۹۳۳۰۴۸۱۶۳۹ پیام ارسال نمایید.

 

مشاوره تلفنی با خانم دکتر معصومه قاسمی متخصص روانشناسی کودک و آسیب شناس گفتار و زبان در زمینه:

مشاوره کودک و خانواده

اختلالات یادگیری

اختلالات گفتار و زبان

مشکلات وسواس و اضطراب

مشاوره آنلاین با شهرستانها و خارج از کشور
و ...